Твердопаливні котли – статті

У розділі "Cтатті" ви зможете більш докладно ознайомитися із пристроєм і технічними характеристиками твердопаливних піролізних котлів.

Твердопаливні опалювальні піролізні котли

Зараз, в умовах подорожченя енергоносіїв в Україні, особливо гостро стоїть питання альтернативного опалення. Один зі способів розв’язку цього питання є використання твердопаливних котлів.
Пиролизные твердопаливні котли – нова технологія в системах опалення, в основі яких лежить тверде паливо. Основна перевага цих котлів полягає в більш ефективній системі згоряння палива – горять не тільки дрова, а й газ, який виділяється продуктами що беруть участь у горінні, що значно підвищує продуктивність і дозволяє суттєво заощаджувати використовуване паливо, за рахунок зменшення періодичності закладок дров у котел.

Читати далі…

 

Твердопаливні котли

Великим недоліком у розробках попередніх систем твердопаливних котлів попередніх розробок було швидке згоряння палива, що спалюється. Ці казани вимагають завантаження дров через кожні чотири – п’ять годин. Цей факт сильно знижував попит на ці котли, тому що треба постійно контролювати процеси горіння в камері спалювання й перебуває поруч. Але ці недоліки вже в минулому.
Зараз, при розробці котлів на твердому паливі, особлива увага приділяється впровадженню нових принципів згоряння. Ці прагнення принесли цікаву розробку у вигляді твердопаливного котла виробництва ТОВ «Мотор січ».

Читати далі…

 

Опалення твердим паливом. Переваги й недоліки.

Яке паливо або енергію вибрати для опалення залежить:

 • Від доступності,
 • Від ціни,
 • Від зручності й комфорту у використанні даного виду палива.
 • Опалення газом

  Якщо ваш будинок перебуває поруч із газовими комунікаціями, то природно виникає питання у використанні газу для опалення будинку.

  Читати далі…

   

  Промислові твердопаливні котли

  Промисловість у сучасному світі має у своєму розпорядженні різні види котлів різної потужності, призначення яких є обігрівання більших по площі промислових будинків і споруджень. Промислові котли для виробничих опалювальних систем, повинні мати високу потужність і як наслідок цього – мають більші розміри. Як правило, промислові опалювальні котли є громіздкими системами, які вимагають установки в спеціалізованому приміщенні, яке повинне відповідати вимогам і нормам техніки безпеки.

  Читати далі…

   

  Твердопаливний котел – Результати випробувань роботи котла «Мотор Сич-98»

  З 20.01.2011г. по 1.02.2011г. на ДП «Лебединському моторобудівному заводі» були зроблені практичні випробування – виміри роботи твердопаливного котла «Мотор Сич-98».

  Читати далі…

   

  Переваги твердопаливних котлів «Мотор Січ»

  Котельне обладнання «Мотор Січ» – це твердопаливні котли з піролізного спалювання палива. Нагрівання котла відбувається не через горіння дров, а завдяки спалюванню деревного газу, який утворюється з палива під впливом високої температури і виділяється з палива в бункері. У цієї технології, в порівнянні зі звичайними твердопаливними котлами, є велика перевага – це високий ККД, що досягає 95% і мінімальне утворення кількості золи. Піролізні твердопаливні котли «Мотор Січ» застосовують для опалення промислових підприємств і заміських будинків, а також інших об’єктів площею від 160 до 3000 м?.

  Читати далі…

   

  Які дрова краще використовувати в піролізних твердопаливних котлах

  Дубові дрова – є твердопаливної деревної породою, і піролізні твердопаливні котли відмінно відмінно показали себе в експлуатації на цих дровах. Дубові дрова при горінні виділяють більше спека, ніж інші види порід деревини, і горять при цьому довше, поширюючи приємний аромат. Найкращі властивості мають дрова з дуба середнього віку.

  Читати далі…

   

  Опалення теплиць

  Опалення теплиць, коли ріст цін на городин ростуть щодня, ставати дуже важливим питанням не тільки у виробників сільськогосподарської продукції, але й у невеликих фермерських підприємств і звичайних дачників, що мають теплиці.

  Читати далі…

   

  Cушка деревини. Застосування казанів «Мотор Сич» для сушіння деревини

  Для різних підприємств, що займаються деревообробкою сушіння деревини це один з головних технологічних процесів. Правильно підготовлені вихідні деревні матеріали дозволяють випустити якісні довговічні меблі, двері, вікна, побудувати будинок, який прослужить багато років.

  Читати далі…  Просмотров страницы: 3177