Встановлення твердопаливного котла

Установка твердопаливного котла Наша компанія виконує підключення твердопаливних котлів, монтаж системи опалення під “ключ”. На даний вид виконуваних послуг є ліцензія.

Виконуємо наступні роботи у Києві:

  • монтаж систем опалення;
  • монтаж котелень;
  • переведення котелень на тверде паливо;
  • монтаж твердопаливних котлів та котлів на твердому паливі;
  • реконструкцію котелень;
  • встановлення та підключення твердопаливних котлів,
  • переведення котелень на альтернативне опалення;
  • переведення котелень з газу на тверде паливо;
  • обв’язку котлів і бойлерів;
  • а також і супутні роботи пов’язані з монтажем, установкою і реконструкцією опалювальних систем.

Установка, обв’язування твердопаливних піролізних котлів

Монтаж системи опалення під ключ полягає в проведенні певного ряду робіт, серед яких найголовнішим дійством є монтаж котлів опалення, а також їх грамотного підключення до системи. Тому, як будуть проведені дані роботи, залежить правильне функціонування всієї опалювальної системи, на яку покладено важливе завдання по підтримці оптимального і стабільного температурного режиму в приміщенні на весь опалювальний період. Використання для опалення деревини та її відходів потребують продуманого вибору твердопаливного котла і його монтажу. Установка твердопаливного котла передбачає дотримання деяких правил. Ідеальним вважається створення котельні, де буде розташовуватися сам котел і елементи управління системою опалення.

Вартість матеріалів і робіт по монтажу котлів

ust-kotla Вартість матеріалів і робіт по монтажу котла МС-16

ust-kotla Вартість матеріалів і робіт по монтажу котла МС-25

ust-kotla Вартість матеріалів і робіт по монтажу котла МС-32

ust-kotla Вартість матеріалів і робіт по монтажу котла МС-40

ust-kotla Вартість матеріалів і робіт по монтажу котла МС-60

ust-kotla Вартість матеріалів і робіт по монтажу котла МС-80

ust-kotla Вартість матеріалів і робіт по монтажу котла МС-98

Підключення твердопаливного котла

Насамперед потрібно вибрати місце для котла і для зберігання палива. При цьому обов’язково враховують всі вимоги та приписи пожежної безпеки. Варто відзначити, що в приміщенні, де буде відбуватися монтаж котла і супутнього устаткування, створюється витяжна і припливна вентиляція. У надрах піролізного котла працюють дуттьові вентилятори, тому для його нормального функціонування потрібен постійний приплив свіжого повітря. Схема підключення котла опалення в систему опалення супроводжується установкою циркуляційного насоса, розширювального бака, запірної арматури, спеціальних датчиків і радіаторів.

Всі роботи по створенню котельні та монтажу опалювального обладнання зажадають попереднього проектування. Необхідно врахувати безліч чинників і зробити систему опалення дійсно функціональної. Для цього розраховують теплові втрати, щоб потім звести їх до мінімуму, шляхом впровадження в систему сучасних опалювальних вузлів і елементів. Монтаж всієї системи завершується проведенням пробного запуску.

СпецпропозиціяПросмотров страницы: 35859