Опалення теплицьОпалення теплиць дровами, коли ріст цін на городин ростуть щодня, ставати дуже важливим питанням не тільки у виробників сільськогосподарської продукції, але й у невеликих фермерських підприємств і звичайних дачників, що мають теплиці. Часто в теплицях вирощують декоративні рослини й квіти, вони дуже добре користуються попитом населення. Власники особистого господарства вирощують у невеликі по розмірах теплицях полуницю, городин, різну зелень маючи можливість одержати ранні вітаміни, а надлишки можуть реалізувати на ринках.

Більш заможні громадяни пристроюють до своїх котеджів оранжере й зимові сади, які дозволяють одержувати задоволення від вічно зелених декоративних культур і квітів. Мікроклімат створюваний у зимовому саду дуже добре позначається на самопочутті людини, і стані його шкіри. Багато використовують оранжереї в якості гостинной для приймання гостей. Зимовий час можна поспілкуватися із друзями й накрити на стіл.

У зимовий час якісні огірки й помідори можливо одержати тільки в більших промислових теплицях при виконанні правильних температурних режимів. Для того, щоб добитися необхідних температурних режимів при опаленні теплиць, необхідно правильно расчитать і поставити у високоякісні системи опалення які здатні створити необхідний для росту овочів температурний режим. Чим скурпульозніше ми віднесемо до добору й установці опалення для теплиць, тем якісніше й більше врожай ми зможемо збирати з наших теплиць за інших рівних умовах.

Пропоновані для опалення теплиць, оранжерей, зимових садів твердопаливні водогрійні котли Мотор Сич із виводом продуктів горіння в атмосферу, відмінно себе зарекомендували, як надійне опалювальне встаткування. Цей метод опалення теплиць (водяне опалення) є традиційним, його ще називають конвективное опалення. При цьому способі опалення теплоносій (вода)безупинно циркулює по трубах, і віддає тепло опалювальним приладам, а вони у свою чергу передають його теплиці.

Під водяним опаленням з використанням котлів Мотор Сич зрозуміло система опалення, у яку входять:

  • водогрійний твердопаливний котел з відводом продуктів горіння в атмосферу;
  • система трубопроводів і радіаторів для подачі тепла в опалювальному спорудженні.

Потужність котла, довжина трубопроводів водяного опалення й діаметр залежать від площі опалювального приміщення.

Звичайно, у такій системі застосовуються кілька контурів опалення:

  • для нагрівання повітря;
  • для нагрівання бойлерної;
  • для нагрівання ґрунту.

Котли сертифіковані в системі УкрСЕПРО.