#

  Опалення теплиць

  Опалення теплицьОпалення теплиць дровами, коли ріст цін на городин ростуть щодня, ставати дуже важливим питанням не тільки у виробників сільськогосподарської продукції, але й у невеликих фермерських підприємств і звичайних дачників, що мають теплиці. Часто в теплицях вирощують декоративні рослини й квіти, вони дуже добре користуються попитом населення. Власники особистого господарства вирощують у невеликі по розмірах теплицях полуницю, городин, різну зелень маючи можливість одержати ранні вітаміни, а надлишки можуть реалізувати на ринках.

  Більш заможні громадяни пристроюють до своїх котеджів оранжере й зимові сади, які дозволяють одержувати задоволення від вічно зелених декоративних культур і квітів. Мікроклімат створюваний у зимовому саду дуже добре позначається на самопочутті людини, і стані його шкіри. Багато використовують оранжереї в якості гостинной для приймання гостей. Зимовий час можна поспілкуватися із друзями й накрити на стіл.

  У зимовий час якісні огірки й помідори можливо одержати тільки в більших промислових теплицях при виконанні правильних температурних режимів. Для того, щоб добитися необхідних температурних режимів при опаленні теплиць, необхідно правильно расчитать і поставити у високоякісні системи опалення які здатні створити необхідний для росту овочів температурний режим. Чим скурпульозніше ми віднесемо до добору й установці опалення для теплиць, тем якісніше й більше врожай ми зможемо збирати з наших теплиць за інших рівних умовах.

  Пропоновані для опалення теплиць, оранжерей, зимових садів твердопаливні водогрійні котли Мотор Сич із виводом продуктів горіння в атмосферу, відмінно себе зарекомендували, як надійне опалювальне встаткування. Цей метод опалення теплиць (водяне опалення) є традиційним, його ще називають конвективное опалення. При цьому способі опалення теплоносій (вода)безупинно циркулює по трубах, і віддає тепло опалювальним приладам, а вони у свою чергу передають його теплиці.

  Під водяним опаленням з використанням котлів Мотор Сич зрозуміло система опалення, у яку входять:

  • водогрійний твердопаливний котел з відводом продуктів горіння в атмосферу;
  • система трубопроводів і радіаторів для подачі тепла в опалювальному спорудженні.

  Потужність котла, довжина трубопроводів водяного опалення й діаметр залежать від площі опалювального приміщення.

  Звичайно, у такій системі застосовуються кілька контурів опалення:

  • для нагрівання повітря;
  • для нагрівання бойлерної;
  • для нагрівання ґрунту.

  Котли сертифіковані в системі УкрСЕПРО.


  Просмотров страницы: 1941

Меню


Наші представництва

Купити твердопаливні котли Мотор Січ Ви можете:

j УКРАЇНА
м. Київ, Київська обл.
м. Харків, Харківська обл.
м. Івано-Франківськ, Івано-франківська обл.
м. Дніпропетровськ, Дніпропетровська обл.
м. Вінниця, Вінницька обл.
м. Черкаси, Черкаська обл.
м. Житомир, Житомирська обл.

ООО "Атом"
Наші телефони:
тел.: +38 (098) 469-69-68
тел.: +38 (063) 780-01-01


Укр Українська
Русская версия сайта Русская версия
 •     +38 (098) 469-69-68; +38 (063) 780-01-01
 •     Україна, Київ, вул. Симона Петлюри, 28
 •     atom.warm@gmail.com
 •     МАПА САЙТУ
kotly.org.ua Copyrights © 2008-2019. Всі права зареєстровані. Продаж в Україні піролізних твердопаливних котлів на дровах і деревних брикетах "Мотор Січ". Розробка сайту - realstudio.com.ua