Відео інструкція запуску піролізного твердопаливного котла «Мотор Січ»

Фахівці нашої компанії підготували спеціальний відеоряд, який ознайомить вас з важливими моментами роботи з даним видом обладнання, і дозволить сприймати корисну інформацію більш комфортно.

Презентаційне відео познайомить вас з продукцією компанії “Атом”, що є офіційним представником Лебединського заводу “Мотор Січ”. На відео представлені твердопаливні піролізні котли потужністю від 16 до 300 кВт, призначені для опалення житлової та комерційної нерухомості площею до 3000 кв. м. Переглянувши ролик, ви зможете переконатися в тому, що котли “Мотор Січ” — це високоякісне обладнання, яке за багатьма параметрами перевершує популярні вітчизняні і зарубіжні аналоги опалювального обладнання.
Ви дізнаєтеся про основні переваги агрегатів вітчизняного виробництва, до числа яких можна віднести наступні:

  • Великий обсяг камери завантаження дозволяє використовувати в якості палива дрова діаметром до 300 мм і працювати на одній паливної завантаженні близько дванадцяти годин.
  • Футеровка камери забезпечує високу температуру в завантажувальній камері, яка запобігає появі конденсату і освіта смол, а також дозволяє використовувати паливо з показником вологості 50%.
  • Стіни камер згоряння і завантаження агрегатів “Мотор Січ” виготовлені з товстого металу і покриті спеціальним керамобетоном від прогоряння.
  • Електронний блок управління дозволяє поступово змінювати температуру теплоносія, здійснювати регулювання потужності нагнітаючого вентилятора і управляти циркуляційним насосом.

Особливості експлуатації та безпосередня робота котла “Мотор Січ” представлені на відео “Інструкція по експлуатації котла”.

Переглянувши відеоролик, ви ознайомитеся з послідовністю дій, що передують запуску агрегату в роботу. Чітке дотримання інструкції з експлуатації забезпечить надійну і безпечну роботу устаткування.

Перед першим самостійним запуском піролізного котла «Мотор Січ», ознайомтесь будь ласка з даними відео.


 

 


Перерахуємо основні етапи введення пристрою в експлуатацію, згідно інструкції:

-Переконайтеся, що система опалення теплоносієм заповнено.

-Переконайтеся, що всі елементи системи готові до роботи.

-Увімкніть блок управління.

-Натисніть кнопку “Стар” та утримуйте її до того моменту, коли згасне діод “Вентилятор”.

-Відкрийте шибер прямої тяги.

-Розпаліть в камері невелика кількість дрібних дров.

-Твердопаливні котли на відео наочно продемонструють вам простоту в управлінні і легкість в експлуатації даного виду опалювального обладнання.

-Також ви можете подивитися горіння піролізного котла на відео “Котел в роботі”.

Як працює піролізний котел (відео)

Робота піролізного котла, представлена на відео, дозволить вам не тільки познайомитися з процедурою експлуатації агрегату, але і зрозуміти принцип роботи пристрою. Його суть полягає в тому, що в умовах нестачі кисню при високій температурі відбувається виділення піролізного газу. Він надходить у спеціальну камеру, де згоряє і виділяє тепло, яке надсилається на нагрівання теплообмінника. Згоряння приролизного газу дозволяє знизити викид шкідливих продуктів горіння в атмосферу в три рази в порівнянні з класичними видами котлів.

Твердопаливні піролізні котли тривалого горіння, представлені на відео — це пристрої, чий показник коефіцієнта корисної дії досягає значення в 92%.

Після перегляду наших відеоматеріалів ви переконаєтеся в тому, що котли виробництва “Мотор Січ” економічні і прості в експлуатації. Їх ефективність доведена практичним досвідом власників твордотопливных котлів, що зробили покупку в компанії ТОВ “Атом”.

Прочитати інструкцію онлайн на нашому сайті.


Просмотров страницы: 17111