Котли тривалого горіння: переваги і недоліки

Котел тривалого горіння — це надійність і зручність в експлуатації, високі показники ККД, а також широкий діапазон регулювань забезпечують широку популярність даного виду котлів. Футеровка камери згоряння дає можливість використовувати навіть сирі дрова вологістю до 50%. Більш того, за рахунок футеровки камери згоряння і того, що для даних пристроїв використовується високоякісна сталь товщиною 6-10 мм, котли не прогорають, забезпечуючи повне спалювання деревини. До незначних недоліків відносять необхідність підключення пристроїв до електроживлення.

Пропонуємо купити котли тривалого горіння БТС-М

котел тривалого горіння українського виробництва

Робота котлів, що функціонують за принципом тривалого горіння, відрізняється високими показниками ККД — до 92%. По суті вони представляють собою найбільш ефективне рішенням в плані недорого опалення приміщень. Вони прості в обслуговуванні і економічніші за рахунок досить короткого періоду окупності, що дозволяє істотно знизити витрати на комунальні послуги. Ще кілька років тому твердопаливні котли використовувалися як альтернативу газовому опаленню, а сьогодні вони розглядаються як основний варіант. Імпульсом для цього стала зміна тарифів на комунальні послуги.

Широкий асортимент котлів трив. горіння, представлених на українському ринку товарами закордонного та вітчизняного виробництва, що дозволить кожному підібрати найбільш оптимальний варіант. Варіанти конструкційних рішень забезпечують різні функціональні можливості і технічні показники для моделей. Щоб дізнатися більше про відмінності агрегатів, які використовуються для опалення приміщень, ви можете порівняти типи котлів.

Одними з головних технічних характеристик моделей є: показник ККД і тривалість горіння.

За рахунок своїх переваг котли тривалого горіння користуються постійно зростаючим попитом. До числа головних переваг можна віднести:

— Економічність.
— Надійність, простота і зручність в експлуатації, зокрема, тривалий час роботи апарата на одному завантаженні палива.

Ознайомившись з апаратами, представленими в електронному каталозі нашого сайту, ви зможете купити котел тривалого горіння в Україні на вигідних умовах.

Одним з основних відмінностей є те, що вони обладнані більш жаростійкими елементами конструкції і іншою системою подачі повітря в місце спалювання палива, що покращує процес горіння.

Ще одним важливим параметром, що впливає на вибір конкретної моделі, є вартість. Ціна котла довгого горіння в Києві, як і в будь-якому іншому місті України, буде залежати від можливостей агрегату, а отже, від того, де ви хочете його використовувати:

  • Для приватного будинку слід вибирати надійне і зручне в експлуатації обладнання, з високим показником ККД і широким діапазоном регулювань.
  • Для дачі можна використовувати більш простий і недорогий варіант.

Котел тривалого горіння українського виробництва

Продукція вітчизняного виробництва вигідно відрізняється за вартістю від зарубіжних аналогів, не поступаючись їм у відношенні якості.

Котли українського виробника “Мотор Січ” відрізняються наступними перевагами:

— Високі показники ККД (90%) і швидкі терміни окупності (до 1 року).
— Тривалі розрахункові терміни експлуатації (до 15 років).
— Суттєва економія витрат на опалення (в 5-6 разів).

Ще однією перевагою співпраці з нашою компанією ТОВ “Атом” є вигідні умови замовлення опалювальних агрегатів.

Доставка по Україні котла тривалого горіння може здійснюватися зручним для вас способом. Широка мережа філій компанії ТОВ “Атом” в Україні та представництва в Росії, дозволяє придбати швидко, просто і вигідно наступні види агрегатів:

— Твердопаливні — моделі класичного типу на твердому паливі.
— Піролізні — пристрої високим показником ККД, потребують підключення до електроживлення.

Як купити котли тривалого горіння в Україні?

котли тривалого горіння в Україні

Котел твердопаливний тривалого горіння українського виробництва придбати можна, зробивши відповідний замовлення зручним для вас способом.

Для цього вам достатньо зв’язатися з представниками компанії ТОВ “Атом”, використовуючи контактні дані відповідного розділу нашого сайту.

Консультанти компанії нададуть вам всю необхідну інформацію і допоможуть зробити правильний вибір і купити котел тривалого горіння.


Просмотров страницы: 33704