Котельне обладнання «Мотор Січ» — це твердопаливні котли з піролізного спалювання палива. Нагрівання котла відбувається не через горіння дров, а завдяки спалюванню деревного газу, який утворюється з палива під впливом високої температури і виділяється з палива в бункері. У цієї технології, в порівнянні зі звичайними твердопаливними котлами, є велика перевага — це високий ККД, що досягає 95% і мінімальне утворення кількості золи. Піролізні твердопаливні котли «Мотор Січ» застосовують для опалення промислових підприємств і заміських будинків, а також інших об’єктів площею від 160 до 3000 м?.

Переваги твердопаливних котлів «Мотор Січ»

Підприємство «Мотор Січ» — це один з найбільших українських виробників твердопаливного опалювального обладнання. Номенклатура продукції, що випускається охоплює котли різних потужностей і типорозмірів, і мають широку сферу використання, а також газогенераторні котли — високотехнологічне твердопаливні обладнання, яке забезпечить при експлуатації котлів максимум комфорту і ефективності від використання цього обладнання.

Переваги твердопаливних котлів «Мотор Січ»:

  • Висока продуктивність котлів;
  • Простота і зручність експлуатації;
  • Безпека використання котлів;
  • Екологічність використання без шкоди здоров’ю людини і навколишньому середовищу;
  • Застосування на об’єктах різного призначення;
  • Простота монтажу та обслуговування;
  • Висока якість котлів.

Виробник опалювального обладнання, компанія «Мотор Січ», постійно дбає про ефективне функціонування опалювальних котлів, яке забезпечується економічною витратою палива управління котлами і підтримкою їх працездатності без особливих знань і додаткових витрат.

Більш докладну інформацію про пропоноване обладнання ви зможете завжди знайти на нашому сайті. Також, крім постачання котельного обладнання наша компанія пропонує вам супутні послуг, в рамках яких ми можемо запропонувати нашим замовникам консультації фахівців, виконання комплексу робіт з установки опалювальної системи на об’єкті замовника.