#

  Переваги твердопаливних котлів «Мотор Січ»

  Котельне обладнання «Мотор Січ» – це твердопаливні котли з піролізного спалювання палива. Нагрівання котла відбувається не через горіння дров, а завдяки спалюванню деревного газу, який утворюється з палива під впливом високої температури і виділяється з палива в бункері. У цієї технології, в порівнянні зі звичайними твердопаливними котлами, є велика перевага – це високий ККД, що досягає 95% і мінімальне утворення кількості золи. Піролізні твердопаливні котли «Мотор Січ» застосовують для опалення промислових підприємств і заміських будинків, а також інших об’єктів площею від 160 до 3000 м?.

  Переваги твердопаливних котлів «Мотор Січ»

  Підприємство «Мотор Січ» – це один з найбільших українських виробників твердопаливного опалювального обладнання. Номенклатура продукції, що випускається охоплює котли різних потужностей і типорозмірів, і мають широку сферу використання, а також газогенераторні котли – високотехнологічне твердопаливні обладнання, яке забезпечить при експлуатації котлів максимум комфорту і ефективності від використання цього обладнання.

  Переваги твердопаливних котлів «Мотор Січ»:

  • Висока продуктивність котлів;
  • Простота і зручність експлуатації;
  • Безпека використання котлів;
  • Екологічність використання без шкоди здоров’ю людини і навколишньому середовищу;
  • Застосування на об’єктах різного призначення;
  • Простота монтажу та обслуговування;
  • Висока якість котлів.

  Виробник опалювального обладнання, компанія «Мотор Січ», постійно дбає про ефективне функціонування опалювальних котлів, яке забезпечується економічною витратою палива управління котлами і підтримкою їх працездатності без особливих знань і додаткових витрат.

  Більш докладну інформацію про пропоноване обладнання ви зможете завжди знайти на нашому сайті. Також, крім постачання котельного обладнання наша компанія пропонує вам супутні послуг, в рамках яких ми можемо запропонувати нашим замовникам консультації фахівців, виконання комплексу робіт з установки опалювальної системи на об’єкті замовника.


  Просмотров страницы: 136

Меню


Наші представництва

Купити твердопаливні котли Мотор Січ Ви можете:

j УКРАЇНА
м. Київ, Київська обл.
м. Харків, Харківська обл.
м. Івано-Франківськ, Івано-франківська обл.
м. Дніпропетровськ, Дніпропетровська обл.
м. Вінниця, Вінницька обл.
м. Черкаси, Черкаська обл.
м. Житомир, Житомирська обл.

ООО "Атом"
Наші телефони:
тел.: +38 (098) 469-69-68
тел.: +38 (063) 780-01-01


Укр Українська
Русская версия сайта Русская версия
 •     +38 (098) 469-69-68; +38 (063) 780-01-01
 •     Україна, Київ, вул. Симона Петлюри, 28
 •     atom.warm@gmail.com
 •     МАПА САЙТУ
kotly.org.ua Copyrights © 2008-2019. Всі права зареєстровані. Продаж в Україні піролізних твердопаливних котлів на дровах і деревних брикетах "Мотор Січ". Розробка сайту - realstudio.com.ua