Великим недоліком у розробках попередніх систем твердопаливних котлів попередніх розробок було швидке згоряння палива, що спалюється. Ці котли вимагають завантаження дров через кожні чотири — п’ять годин. Цей факт сильно знижував попит на ці казани, тому що треба постійно контролювати процеси горіння в камері спалювання й перебуває поруч. Але ці недоліки вже в минулому.

Зараз, при розробці котлів на твердому паливі, особлива увага приділяється впровадженню нових принципів згоряння. Ці прагнення принесли цікаву розробку у вигляді твердопаливного котла виробництва ТОВ «Мотор січ».
Цей твердопаливний котел спалює не тільки дрова, а й виділюваний з них деревний газ. У котлі використовується газогенератор, у процесі роботи якого закладений принцип пиролиза. Він відрізняється від інших твердопаливних казанів, тим, що відбувається практично повне спалювання палива, не утворюється сажа й виділяється мінімальну кількість золи. ККД у таких казанів близько 95%. Твердопаливні котли інших типів, мають КПД – близько 70-80%.

Застосування твердопаливного котла

Котли на твердому паливі застосовують у якості основного джерела обігріву, так і в якості резервного. Це залежить від фінансових можливостей споживача. Розглянемо другий варіант підключення. Твердопаливний котел, можна встановити паралельно з електричним котлом, тоді, перший котел буде працювати в періоди міжсезоння, а твердопаливне встаткування можна вводити в експлуатацію в період максимальних навантажень на систему опалення. Також, твердопаливний котел можна застосовувати як додаткове надійне джерело по забезпеченню будинку теплом у випадку тривалого відключеннях електрики або при поломці основного котла.

Підключення твердопаливного котла

Твердопаливний котел простий в обслуговуванні й підключенні. Топка влаштоване таким чином, щоб гранично полегшити її чищення від продуктів згоряння. Монтується згідно із установленими стандартами, які прийняті для монтажу опалювальних приладів. Відпрацьовані технології, використання найсучасніших інструментів, висока кваліфікація й великий досвід роботи співробітників компанії дозволяє зробити установку казана швидко і якісно. Твердопаливний котел — це ощадливий і безпечний обігрів вашого будинку, який подарує затишок, здоров’я вам, та вашим рідним і близьким.