#

  Твердопаливні котли

  Великим недоліком у розробках попередніх систем твердопаливних котлів попередніх розробок було швидке згоряння палива, що спалюється. Ці котли вимагають завантаження дров через кожні чотири – п’ять годин. Цей факт сильно знижував попит на ці казани, тому що треба постійно контролювати процеси горіння в камері спалювання й перебуває поруч. Але ці недоліки вже в минулому.

  Зараз, при розробці котлів на твердому паливі, особлива увага приділяється впровадженню нових принципів згоряння. Ці прагнення принесли цікаву розробку у вигляді твердопаливного котла виробництва ТОВ «Мотор січ».
  Цей твердопаливний котел спалює не тільки дрова, а й виділюваний з них деревний газ. У котлі використовується газогенератор, у процесі роботи якого закладений принцип пиролиза. Він відрізняється від інших твердопаливних казанів, тим, що відбувається практично повне спалювання палива, не утворюється сажа й виділяється мінімальну кількість золи. ККД у таких казанів близько 95%. Твердопаливні котли інших типів, мають КПД – близько 70-80%.

  Застосування твердопаливного котла

  Котли на твердому паливі застосовують у якості основного джерела обігріву, так і в якості резервного. Це залежить від фінансових можливостей споживача. Розглянемо другий варіант підключення. Твердопаливний котел, можна встановити паралельно з електричним котлом, тоді, перший котел буде працювати в періоди міжсезоння, а твердопаливне встаткування можна вводити в експлуатацію в період максимальних навантажень на систему опалення. Також, твердопаливний котел можна застосовувати як додаткове надійне джерело по забезпеченню будинку теплом у випадку тривалого відключеннях електрики або при поломці основного котла.

  Підключення твердопаливного котла

  Твердопаливний котел простий в обслуговуванні й підключенні. Топка влаштоване таким чином, щоб гранично полегшити її чищення від продуктів згоряння. Монтується згідно із установленими стандартами, які прийняті для монтажу опалювальних приладів. Відпрацьовані технології, використання найсучасніших інструментів, висока кваліфікація й великий досвід роботи співробітників компанії дозволяє зробити установку казана швидко і якісно. Твердопаливний котел – це ощадливий і безпечний обігрів вашого будинку, який подарує затишок, здоров’я вам, та вашим рідним і близьким.


  Просмотров страницы: 353

Меню


Наші представництва

Купити твердопаливні котли Мотор Січ Ви можете:

j УКРАЇНА
м. Київ, Київська обл.
м. Харків, Харківська обл.
м. Івано-Франківськ, Івано-франківська обл.
м. Дніпропетровськ, Дніпропетровська обл.
м. Вінниця, Вінницька обл.
м. Черкаси, Черкаська обл.
м. Житомир, Житомирська обл.

ООО "Атом"
Наші телефони:
тел.: +38 (098) 469-69-68
тел.: +38 (063) 780-01-01


Укр Українська
Русская версия сайта Русская версия
 •     +38 (098) 469-69-68; +38 (063) 780-01-01
 •     Україна, Київ, вул. Симона Петлюри, 28
 •     atom.warm@gmail.com
 •     МАПА САЙТУ
kotly.org.ua Copyrights © 2008-2019. Всі права зареєстровані. Продаж в Україні піролізних твердопаливних котлів на дровах і деревних брикетах "Мотор Січ". Розробка сайту - realstudio.com.ua