#

  Котли на твердому паливі газогенераторні «Мотор Січ»

  Котли на дровах Мотор Січ

  Постійне подорожчання енергоресурсів зараз вже нікого не дивує. І пошук альтернативних джерел енергії стають все більш актуальним, адже це економно та надійно. І одним з таких відновлюваних джерел теплової енергії є котли на твердому паливі газогенераторні. Висока безпека для людини, екологічність, доступна вартість – всім цим мають котли «Мотор Січ».

  Газогенераторні котли

  Газогенераторні водогрійні опалювальні котли на дровах «Мотор Січ» є сучасним високоякісним опалювальним устаткуванням для постачання теплом побутових і промислових споруд і будівель. Паливом для даних котлів є різноманітні відходи кусковий деревини та пресовані паливні брикети.

  Наявність електронного блоку управління з цифровим табло дозволяє плавно регулювати температуру теплоносія в діапазоні від 65 до 85 ° C. Управління відбувається повністю в автоматичному режимі за заздалегідь заданими параметрами.

  У топці котла можна застосовувати дрова діаметром від 100 – до 410 мм і довжиною від 380 до 1000 мм і паливні брикети розмірами не менше 30×300 мм. Використання тирси та інших дрібних деревних відходів застосовують разом з дровами в якості палива, але не більше 30% від загального обсягу всієї завантажувальної камери котла.

  Перевагою водогрійного котла «Мотор Січ» перед конкурентами є футеровка котла виготовлення стінок камери згоряння і камери завантаження з високоякісної сталі товщиною 6-10 мм і покриття (футеровка) якісним керамобетоном. Наявність футеровки камери згоряння дозволяє надійно захистити стінки котла від можливого прогорання, і значно підвищити температуру всередині котла. Футеровка котла також створює чудові умови для повного спалювання твердого палива з мінімумом викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря і дає можливість спалювати сирі дрова з вологістю до 50%.

  Котли на твердому паливі «Мотор Січ» обладнані великою завантажувальної камерою, а так само великими дверцятами, які дозволяють Вам дозагружать паливо 2 рази на добу, а колоти дрова немає ніякої необхідності. Витрати на опалення скоротяться до 80% (Розрахунок економії на опаленні при застосуванні газогенераторних котлів),

  Котли сертифіковані в системі УкрСЕПРО.

  Принцип роботи газогенераторного котла

  Пристрій газогенераторного твердопаливного котла

  Газогенераторні котли на твердому паливі від компанії «Атом» за принципом і пристрою мають відмінності в порівнянні з класичними твердопаливними котлами. Основна відмінність – принцип роботи котла, в основі якого лежить термічне розкладання твердого палива:

   

  • – в завантажувальної камері, під дією високих температур, при нестачі кисню, з палива виділяється піролізний газ;
  • – газ, проходить через керамічне сопло, і змішується з вторинним повітрям і далі горить в камері згоряння у вигляді факела блакитного, жовтого, або білого кольору;
  • – з камери згоряння, димові гази проходять по димогарних трубах теплообмінника і передають своє тепло теплоносію, а далі через димохід виводяться в димову трубу.

  Футеровка котла на твердому паливі «Мотор Січ»

  Захист стінок камери завантаження і камери згоряння котла керамічним покриттям, забезпечує:

  • – попередню просушку палива в завантажувальної камері, а це дозволяє спалювати тверде паливо з вологістю до 50%;
  • – перешкода утворення конденсату і смол, які сприяють руйнуванню стінок твердопаливного котла;
  • – спалювання деревного газу з температурою досягає 1200 ° С, і згоряння всіх вугілля провалилися в камеру згоряння.

   


   

  Просмотров страницы: 12717

Меню


Наші представництва

Купити твердопаливні котли Мотор Січ Ви можете:

j УКРАЇНА
м. Київ, Київська обл.
м. Харків, Харківська обл.
м. Івано-Франківськ, Івано-франківська обл.
м. Дніпропетровськ, Дніпропетровська обл.
м. Вінниця, Вінницька обл.
м. Черкаси, Черкаська обл.
м. Житомир, Житомирська обл.

ООО "Атом"
Наші телефони:
тел.: +38 (098) 469-69-68
тел.: +38 (063) 780-01-01


Укр Українська
Русская версия сайта Русская версия
 •     +38 (098) 469-69-68; +38 (063) 780-01-01
 •     Україна, Київ, вул. Симона Петлюри, 28
 •     atom.warm@gmail.com
 •     МАПА САЙТУ
kotly.org.ua Copyrights © 2008-2019. Всі права зареєстровані. Продаж в Україні піролізних твердопаливних котлів на дровах і деревних брикетах "Мотор Січ". Розробка сайту - realstudio.com.ua