Промислові твердопаливні котлиПромисловість у сучасному світі має у своєму розпорядженні різні види казанів різної потужності, призначення яких є обігрівання більших по площі промислових будинків і споруджень. Промислові котли для виробничих опалювальних систем, повинні мати високу потужність і як наслідок цього – мають більші розміри. Як правило, промислові опалювальні котли є громіздкими системами, які вимагають установки в спеціалізованому приміщенні, яке повинне відповідати вимогам і нормам техніки безпеки.

Установка й обслуговування котлів повинне здійснюється спеціалізованим підприємством, тому що котлові може знадобитися крім регулярного запуску й виконання інших робіт з обслуговування.

Сьогодні в Україні існують різні види промислових котлів: промислові парові котли, промислові газові котли, твердопаливні промислові котли й інші види котлів. З усіх вище перерахованих котлів, сама більша популярність у промислового газового котла. Це обумовлене тим, що раніше газ мав невисоку вартість, подача газу є постійної, а рівень ККД у них найвищий. Але в умовах постійного росту цін на газ, уся перевага промислових газових казанів випаровується з кожним підвищенням тарифів. Тому багато власників підприємств задалися питанням, як зменшити вартість опалення. І вихід у даній ситуації, як нам здається, тільки один, використання промислового твердопаливного пиролизного котла тривалого горіння виробництва «Мотор Січ»

Застосування твердопаливних котлів, у ряді випадків, є єдино можливим видом опалення промислових будинків. Це стосується віддалених регіонів, де слабкі мережі електропостачання й немає газу.

Промислові твердопаливні котли вже на багатьох підприємствах стали невід’ємною частиною промислового виробництва, і зарекомендували себе як прості й надійні помічники в різних технологічних процесах.
Потужність котлів вироблених на ТОВ «Мотор Січ» від 16 до 300 кВт, а опалювальна площа досягає 3000 м2.

Наші промислові твердопаливні котли тривалого горіння зручні для використання, дуже практичні й ефективні, а паливо недороге й легкодоступне. Адже в якості матеріалів для топлення, використовують дрова, деревні відходи, тирсові брикети та інше. В Україні такі котли починають користуватися все більшим попитом.

Якщо у вас є питання, по промислових котлам на твердому паливі, то ви можете зателефонувати нам і одержати вичерпні відповіді.