#

  Промислові твердопаливні котли

  Промислові твердопаливні котлиПромисловість у сучасному світі має у своєму розпорядженні різні види казанів різної потужності, призначення яких є обігрівання більших по площі промислових будинків і споруджень. Промислові котли для виробничих опалювальних систем, повинні мати високу потужність і як наслідок цього – мають більші розміри. Як правило, промислові опалювальні котли є громіздкими системами, які вимагають установки в спеціалізованому приміщенні, яке повинне відповідати вимогам і нормам техніки безпеки.

  Установка й обслуговування котлів повинне здійснюється спеціалізованим підприємством, тому що котлові може знадобитися крім регулярного запуску й виконання інших робіт з обслуговування.

  Сьогодні в Україні існують різні види промислових котлів: промислові парові котли, промислові газові котли, твердопаливні промислові котли й інші види котлів. З усіх вище перерахованих котлів, сама більша популярність у промислового газового котла. Це обумовлене тим, що раніше газ мав невисоку вартість, подача газу є постійної, а рівень ККД у них найвищий. Але в умовах постійного росту цін на газ, уся перевага промислових газових казанів випаровується з кожним підвищенням тарифів. Тому багато власників підприємств задалися питанням, як зменшити вартість опалення. І вихід у даній ситуації, як нам здається, тільки один, використання промислового твердопаливного пиролизного котла тривалого горіння виробництва «Мотор Січ»

  Застосування твердопаливних котлів, у ряді випадків, є єдино можливим видом опалення промислових будинків. Це стосується віддалених регіонів, де слабкі мережі електропостачання й немає газу.

  Промислові твердопаливні котли вже на багатьох підприємствах стали невід’ємною частиною промислового виробництва, і зарекомендували себе як прості й надійні помічники в різних технологічних процесах.
  Потужність котлів вироблених на ТОВ «Мотор Січ» від 16 до 300 кВт, а опалювальна площа досягає 3000 м2.

  Наші промислові твердопаливні котли тривалого горіння зручні для використання, дуже практичні й ефективні, а паливо недороге й легкодоступне. Адже в якості матеріалів для топлення, використовують дрова, деревні відходи, тирсові брикети та інше. В Україні такі котли починають користуватися все більшим попитом.

  Якщо у вас є питання, по промислових котлам на твердому паливі, то ви можете зателефонувати нам і одержати вичерпні відповіді.


  Просмотров страницы: 1383

Меню


Наші представництва

Купити твердопаливні котли Мотор Січ Ви можете:

j УКРАЇНА
м. Київ, Київська обл.
м. Харків, Харківська обл.
м. Івано-Франківськ, Івано-франківська обл.
м. Дніпропетровськ, Дніпропетровська обл.
м. Вінниця, Вінницька обл.
м. Черкаси, Черкаська обл.
м. Житомир, Житомирська обл.

ООО "Атом"
Наші телефони:
тел.: +38 (098) 469-69-68
тел.: +38 (063) 780-01-01


Укр Українська
Русская версия сайта Русская версия
 •     +38 (098) 469-69-68; +38 (063) 780-01-01
 •     Україна, Київ, вул. Симона Петлюри, 28
 •     atom.warm@gmail.com
 •     МАПА САЙТУ
kotly.org.ua Copyrights © 2008-2019. Всі права зареєстровані. Продаж в Україні піролізних твердопаливних котлів на дровах і деревних брикетах "Мотор Січ". Розробка сайту - realstudio.com.ua