Твердопаливний котел Мотор Січ і БТС в кредит

Продовжена реалізація урядової програми “теплий кредит” з енергозбереження державним банком «Ощадбанк» (Київ) з кредитування фізичних осіб для придбання піролізних твердопаливних котлів, і іншого опалювального устаткування що працює на будь-яких видах палива і енергії, крім природного газу. Програма кредитування передбачає відшкодування позичальникам частини суми кредиту, яке може скласти від 20% тіла кредиту.

  • Кредит надається на термін до 36 місяців за ставкою 24,5% річних.
  • Обов’язковий власний внесок клієнта – 10% вартості котла.
  • Сума кредиту – від 20% до 70% від суми кредиту

Кредит видається тільки в гривні. Позичальник кредиту не обмежений за віком. Повернення кредиту здійснюється щомісяця рівними частинами.

Як отримати відшкодуваннячастини суми кредиту, отриманогона придбання котла з використанням будь-яких видів палива та енергії (за винятком природного газу)? Шість простих кроків

КРОК1: Оберіть котел у магазині.

КРОК2: Надайте документи до установи банку для отримання кредиту.

КРОК3: Отримайте згоду від банку щодо видачі кредиту.

КРОК 4: Оплатіть початковий внесокурозмірі 10% від вартості котла та надайте до банку відповідні підтверджувальні документи.

КРОК5: Отримайте кредит та надайте до банку документи, що підтверджують придбання котла.

КРОК6: Отримайте перераховане від Держенергоефективності відшкодування на Ваш поточний рахунок, відкритий у банку.

Піролізні котли Мотор Січ і БТС в кредит

Для отримання кредиту вам необхідно надати наступні документи:

для працюючих необхідно надати паспорт, ідентифікаційний код і довідку про доходи за останні 6 місяців, правовстановлюючі документи на нерухомість, що знаходяться у власності позичальника (підтверджується довідкою за формою №3), рахунок-фактуру на купується піролізний котел .

для пенсіонерів необхідно надати паспорт, ідентифікаційний код і довідку про доходи за останні 3 місяців, правовстановлюючі документи на нерухомість, що знаходяться у власності позичальника (підтверджується довідкою за формою №3), рахунок-фактуру на купується піролізний котел .

Оформлення “теплого кредиту” – тел.: +38 (099) 232-01-01

Піролізний твердопаливний котел в розстрочку


Просмотров страницы: 11064