Схема підключення твердопаливного котла

Найпростіша схема підключення газогенераторного котла

подлючение котла в опалювальну систему

1. Група безпеки 3. Насос циркуляційний
2. Бак розширювальний

Схема підключення піролізного котла з гідрострілкою

підключення в схему опалення гидрострелки

1. Група безпеки 4. Гідравлічна стрілка
2. Бак розширювальний 5. Гребінки
3. Насос циркуляційний 6. Радіатор

Схема підключення котла на дровах з контуром підмішування

контур підмішування

1. Група безпеки 3. Насос циркуляційний
2. Бак раширительный 4. Кульовий кран

Схема підключення котла на твердому паливі і теплоаккумулятора з управлінням Laddomat 21

ладдомат 21 підключення в схему опалення

1. Група безпеки 6. Насос циркуляційний
2. Теплоакумулятор 7. Радіатор
3. Laddomat 21 8. Триходовий змішувальний клапан
4. Бак розширювальний 9. Клапан зворотний
5. Клапан підживлюють 10. Насос циркуляційний

Найважливішими питаннями, які потрібно вирішити у процесі переходу на використання якісного твердопаливного котла, є:

  • Вибір відповідної моделі.
  • Підключення твердопаливного котла.
  • Введення пристрою в роботу.
  • Обслуговування і експлуатація агрегату.

На нашому сайті ви знайдете всю цікаву для вас інформацію по кожному з перелічених питань. При необхідності ви можете скористатися корисними рекомендаціями фахівців компанії “Атом”, щоб прийняти найбільш раціональне рішення з того чи іншого питання.

Якщо ви вже підібрали пристрій, який влаштовує вас по своїм технічним характеристикам і вартості, то вам необхідно ознайомитися з інформацією про способи надійного підключення котла.

Проста схема підключення твердопаливного котла може включати три основні елементи — розширювальний бак, циркуляційний насос і групу безпеки. Чим складніше система, тим більше елементів беруть у ній участь.

Базовим документом, у якому зафіксовані всі деталі процесу підключення і запуску пристрою, є інструкція підключення ТТ-котла. Слідуючи схемою підключення, важливо спиратися на дані інструкції.

Розглянемо найпопулярніші схеми підключення опалювального агрегату, що працює на твердому паливі.

Як підключити твердопаливний котел опалення?

Підключення твердопаливного котла до системи опалення за схемою може здійснюються різними способами в залежності від наявності елементів, які будуть задіяні в загальній системі. Перелічимо чотири типи схем підключення ТТ-котлів, одержали саме широке поширення в умовах вітчизняного ринку:

  • Проста схема підключення піролізного котла.
  • Підключення піролізного котла з гідрострілкою. Дана схема використовується в системах, що складаються з декількох контурів, вона налагоджує взаємодію між групою безпеки, циркуляційними насосами, накопичувальним баком, вбудованої гідрострілкою, гребінками і радіатором.
  • Підключення котла на дровах з контуром підмішування. Така схема передбачає доповнення простої конструкції декількома кранами і контуром підмішування, що дозволяє регулювати кількість теплоносія, що надходить у підмішуючих контур.
  • Підключення котла на твердому паливі і теплоаккумулятора з управлінням Laddomat 21. Схема підключення теплоаккумулятора до твердопаливний котел має на увазі під собою взаємодію акумулюючої ємності контуру гарячого водопостачання.

Компанія “Атом” є офіційним представником Лебединського моторобудівного заводу “Мотор Січ”, чия продукція користується авторитетом на українському і російському ринках. Тому спеціалісти компанії можуть надати вам всю необхідну інформацію про те, яка схема підключення підійде для створення вашої системи опалення та як провести підключення всіх її компонентів.

Котли “Мотор Січ” — це економічні і надійні пристрої, показники ефективності яких на порядок перевищують аналогічні значення основних конкурентів.


Просмотров страницы: 48392