Компанія ТОВ «АТОМ» є офіційнім дистриб’ютором Лебединського моторобудівного заводу в Україні и пропонує Вам твердопаливні котли на дровах та деревних брикетах, послуги монтажу, гарантійного и післягарантійного обслуговування.
Ми пропонуємо до продажу на теріторії України, такі котли:
- побутови твердопаливні котли потужністю від 16 кВт;
- промислові піролізні котли – потужністю до 300 кВт.
Дивитися відео – Твердопаливний котел у роботі
Твердопаливні котли відгуки, задати питання по роботі котла
Вартість дров на опалення у твердопаливному піролізному котлі
Калькулятор підбору піролізного котла і розрахунок витрати палива на опалення
Твердопаливні котли для опалення від «Мотор Січ» – цє сучасне якісне встаткування, призначеня для опалення будінків и спорудження різного призначення, шляхом спалювання Деревини під видом дров, різноманітніх пресування паливно брікетів и відходів кускової деревини
При установці опалювального обладнання від ТОВ «Атом», ви отримаєте:
- економію на опаленні в 5 – 6 разів;
- якісне та надійне обладнання – стінки котла виготовлені з металу товщиною 6-10 мм, в залежності від потужності котла.
- надійний захист котла від прогорання і руйнівного впливу смол і конденсату якісним вогнетривким керамобетоном;
- можливість спалювати свежеспіленних деревину вологістю до 50%;
- великі інтервали між дозавантаження палива (10-16 годин), залежно від теплонапруженості роботи котла і використовуваного палива;
- мала витрата палива – в середньому для опалення кожних 100м2 приміщення потрібно не більше 30 кг дров на добу;
- автоматичний твердопаливний котел з електронним блоком керування і нагнітає вентилятором провідного німецького виробника дозволяє в автоматичному режимі регулювати потужність котла, температуру теплоносія і управляти циркуляційним насосом.
- можливість установки котла на вулиці;
- повна відсутність сажі, чистий дим і мінімум золи (у три рази менше, ніж у класичних твердопаливних котлах).
Піролізні котли, що випускаються ВАТ «Мотор Січ», принципово відрізняються від багатьох українських та імпортних аналогів з піролізним горінням – внутрішні стінки котла захищені шаром футеровки товщиною понад 50 мм з вогнетривкого керамобетона, що перешкоджає прогоряння і руйнування стінок котла від впливу конденсату і смол.
Твердопаливні піролізні котли обладнані футерованной камерою згоряння, що забезпечує надійний захист стінок твердопаливного котла від прогоряння. Завдяки футеровке камери завантаження в ній створюється висока температура до 600С, що покращує процес газоутворення (піролізу) і дає можливість спалювати навіть сирі дрова. Така конструкція застосовується в котлах відомих світових брендів високого рівня, але через їх високу вартість вони в Україну не імпортуються.
У нашу країну в основному завозяться “полегшені версії” піролізних котлів. Цю особливість легко помітити, порівнявши вага котлів однакової потужності. У якісного вироби вага значно більше.
Завдяки “полегшеним версіями”, у багатьох потенційних покупців сформувався неправильний стереотип про чутливості піролізних котлів до вологості палива, але це зовсім не так. Насправді в правильно футерованих виробах можна спалювати дрова вологістю понад 50%.
Основою роботи котла є принцип піролізного спалювання, сутність якого полягає в тому, що під дією високої температури і в умовах нестачі кисню з деревини виділяється газогенераторний піролізний газ. Утворюється газ, проходячи через керамічне сопло, змішується з вторинним повітрям і далі згоряє в камері згорання при температурі понад 1100 градусів Цельсія, віддаючи своє тепло теплообміннику. Треба відзначити, що кількість золи і шкідливих викидів в атмосферу як мінімум в три рази менше, ніж у класичних твердопаливних котлів. Видалення золи проводиться раз на три дні і займає кілька секунд.
Велика камера завантаження й велики дверці дозволяють завантажувати паливо 2 рази в добу, при цьому немає необхідності колоти дрова. Витрати на опалення скорочуються на 80% (докладніше див. Розрахунки економічного ефекту застосування газогенераторних котлів), у такий спосіб період окупності твердопаливного піролізного котла становить два роки при розрахунковому строку експлуатації 15 років.